Twoja wizytówka w naszym portalu – Dodaj swój profil!

  • dla psychologa

  • dla psychoterapeuty

  • dla psychiatry

  • dla coacha, mentora

  • i innych zawodów pomocowych…

 

Oferujemy możliwość dodania swojego profilu do strony internetowej w konkurencyjnej cenie.

Masz już u nas konto?

Kontakt

WONDERS4YOU ⚡ TWORZENIE I PROMOCJA STRON INTERNETOWYCH

ul. Powstańców 42/1

31-422 Kraków

Małopolska – Polska

www: wonders4you.com

501606941 tomek@wonders4you.com

 

Aby przyspieszyć rejestracje, po uzupełnieniu formularza opłać wybraną opcję.
Wpisując w tytule „lustro.org Imie Nazwisko”

nr konta: 27 1140 2004 0000 3002 8033 1332

 

Formularz zamówienia

RODO

Jak to jest w praktyce?

Co mówią klienci?

img 20121229 00109
{

Zajmuję się zawodowo psychoterapią, dla mnie obecnie dobra promocja w internecie jest podstawową możliwością dotarcia do pacjentów. Dlatego zależy mi aby moje usługi były profesjonalnie prezentowane i dobrze pozycjonowane w internecie właśnie tak jak robi to firma pana Tomka. Obecnie pomimo kryzysu w mojej branży, kiedy wielu moich znajomych narzeka na brak pacjentów Pan Tomek skutecznie pomaga mi dotrzeć do pacjentów szukających pomocy psychologicznej. Dzięki temu ja mogę skupić się całkowicie na dobrym wykonywaniu mojego zawodu jakim jest psychoterapia.

5
Iwona
aga
{

Zanim zaczęłam współpracować z Tomkiem nie miałam żadnej nadziei na pozyskanie klientów. Działo się tak, ponieważ ja i moi znajomi po fachu byliśmy przekonani, że rynek w Krakowie jest tak zapełniony, że nie mamy szans na pracę w zawodzie dzięki której moglibyśmy się utrzymać i “mieć za co jeść”. Obecnie współpracuję z Tomkiem od 4 miesięcy i mam 12 klientów. W moim zawodzie jeden klient miesięcznie przynosi około 600 zł zysku. Przez ostatnie 3 miesiące przybywało mi średnio po 3 klientów miesięcznie do stałej współpracy, nie licząc tych, którzy przyszli jednorazowo, również przynosząc doraźne zyski. Taka sytuacja nadal trwa i klientów z każdym miesiącem przybywa. Niedługo nie będę w stanie ich więcej przyjmować i będę ich “oddawać” kolegom po fachu, bo u mnie nie będzie już miejsc. Powtarzam Tomkowi, że jest moim pracodawcą, mimo, że nie zna się na moim fachu.

5
Agnieszka
zdjecielewo 001x172
{

Nie zdawałam sobie sprawy, jaką siłę ma internet, dopóki nie skorzystałam z usług www.witryna.org Już po kilku dniach, kiedy ukazały się w sieci moje ogłoszenia, zaczęli się do mnie zgłaszać klienci na konsultacje i terapię. Dotąd był z tym naprawdę problem. Dzięki stronie internetowej kontakt ze mną jest bardzo prosty, wszystkie informacje właściwie zawsze dostępne i to daje efekty. Poza rosnącą liczbą klientów cieszy mnie także świetny kontakt z panem Tomkiem. Taka współpraca w dzisiejszych czasach nie jest, niestety, zjawiskiem powszechnym. A tu żaden mój mail z pytaniami nie został bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie, stale dostaję podpowiedzi, co mogę ulepszyć, by trafić ze swoją ofertą do osób potrzebujących pomocy i szukających kontaktu z terapeutą. To ważne i cenne!
Szczerze polecam!

5
Judyta
20121116 64 001
{

Panie Tomaszu ,
dziękuję za dotychczasową współpracę. Rozpoczęłam działalnośc kilka miesięcy temu,a mój gabinet wciąz przyjmuje nowych klientów.
Szczególnie pomocne były Pańskie podpowiedzi w tworzeniu tekstów na moja stronę. Doceniam też Pańską dostępnośc we współpracy drogą mailową i telefoniczną. Gratuluję Panu wszechstronnej wiedzy i wyczucia w budowaniu profesjonalnych wizerunków w internecie.
Jestem wdzięczna za każdy nowym pomysł na moje zaistnienie w sieci.
Przyjemnie jest pracowac nie tylko z fachowcem, ale też z wartościowym człowiekiem.
Pozdrawiam

5
Joanna Szczotka
{

Skorzystałam z usługi stworzenia profesjonalnej strony internetowej wraz z pozycjonowaniem i nie żałuję. Strona wyróżnia się na tle innych stron psychologów i psychoterapeutów, jest funkcjonalna i czytelna. Odkąd jest pozycjonowana, kontaktuje się ze mną o wiele więcej potencjalnych klientów niż wcześniej.
Jestem zadowolona nie tylko z końcowego efektu współpracy ale też jej przebiegu. Mogłam liczyć na przydatne wskazówki dotyczące treści umieszczanych na stronie www oraz tworzenia własnego wizerunku jako profesjonalisty w Internecie. Polecam usługi oferowane przez Pana Tomka Urbana.
Agnieszka

5
Agnieszka

Cennik stron www

Ile kosztuje publikacja profilu?

Bonus do każdego zamówienia #1

Możliwość publikacji artykułów na stronie lustro.org- wartości 900 zł (do 3 sztuk, do wykorzystania w ciągu 5 lat)

PROMOCJA!

30% na stałe taniej dla osoby prowadzącej działalność w mieście, którego nie ma jeszcze na naszej liście.