Psychoterapia, pomoc psychologiczna

Zapewne nie przez przypadek trafiłeś na tę stronę, pewnie szukasz pomocy w jakiejś sprawie dotyczącej emocji, psychiki czy też relacji z innymi osobami z którą sobie nie radzisz.

Nauka na to mówi jedno – dana społeczność, dane czasy prowokują pewne predyspozycje, zaburzenia i problemy … które są w pewnym stopniu minimalnie powtarzalne i do siebie podobne. Dlatego też możemy je badać i uczyć się jak pomagać osobom, z danymi problemami. Z drugiej strony każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny – dlatego psychoterapia to dziedzina znajdująca się pomiędzy nauką i sztuką. Tak właśnie działa psychoterapia, która stała się jedną z naszych misji. Pochłaniając naukowe nowinki i ciągle się dokształcając, robimy wszystko, byle lepiej pomagać naszym pacjentom – a dopiero wtedy mamy poczucie spełnienia.

Nie znamy dokładnie Twojego problemu i nie wiemy, czy jesteśmy w stanie pomóc i czy w ogóle wymaga on psychoterapii, pomocy psychologicznej czy też psychiatryczej. Dlatego też pozwól, że wstępnie się zapoznamy – inaczej nie jesteśmy Tobie w stanie nijak pomóc, napisz/zadzwoń do wybranego terapeuty, opisując swój problem. Dzięki krótkiej rozmowie terapeuta będzie w stanie wstępnie odpowiedzieć czy Twoja sprawa, Twój problem nadaje się na psychoterapię, konsultację czy też może do innego leczenia. W każdym razie kontaktując się możesz mieć pewność, że uzyskasz pomoc. Poniżej znajdziesz listę psychoterapeutów – bazę psychologów którzy oferują swoje usługi w jednym z wielu nurtów. Nasza baza jest wciąż rozszerzana.

Wybierz lokalizacje