Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna

Psychoterapia psychodynamiczna i pomoc psychologiczna dla dorosłych w Krakowie

Kontakt: 

Adres Gabinetu:
-
ul. Barska 17 30-307 Kraków

Agnieszka Bożek

dr psychologii, psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam liczne kursy z zakresu pomocy psychologicznej, edukacji i wychowania dzieci oraz przygotowania i prowadzenia szkoleń. Jestem również absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym przygotowującej do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży i pracy w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ, na Oddziale Dziennym Chorób Afektywnych CM UJ, na Oddziale Psychiatrycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, na Oddziale Leczenia Depresji Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych CM UJ, Centrum Zdrowia Psychicznego „PROVITA” oraz prowadząc prywatny gabinet psychologiczny. Pracuję pod superwizją.

Udzielam konsultacji psychologicznych w zakresie diagnozy potencjału osobistego oraz kwestii wychowawczych. Prowadzę również indywidualną psychoterapię osób dorosłych borykających się z problemami w życiu osobistym i zawodowym, problemami interpersonalnymi, z obniżonym nastrojem, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nerwicowymi i związanymi ze stresem oraz problemami związanymi z utratą.