Profesjonalne strony internetowe

 • dla psychologa

 • dla psychoterapeuty

 • dla psychiatry i innych lekarzy

 • dla coacha, mentora

 • dla fizjoterapeutów, dietetyków, dentystów

  i innych zawodów pomocowych…

 

Oferujemy stworzenie specjalistycznej strony internetowej w konkurencyjnej cenie.

Przestań marzyć o prywatnym gabinecie (lub centrum) – załóż go!

Posiadasz niezbędne wykształcenie? Masz umiejętności? Szkończyłeś szkolenie, praktyki, zdobyłeś doświadczenie, szukasz pracy? Pacjenci, którzy Cię lubią i szanują pytają czy przyjmujesz prywatnie.. .? – a Ty dalej się zastanawiasz?

Zarządzać samemu karierą, zrobić tak jak się wydaje słuszne, zrealizować swoje marzenie… Otworzyć własny gabinet… zbudować własny zespół. To jest do zrobienia!  I jest to stosunkowo łatwe, wymaga jednak determinacji. Na drodze oczywiście powstają takie pytania, czy i skąd będą pacjenci? Jak poradzić sobie z działalnością gospodarczą?  Jak zrobić stronę internetową? Co na niej ma być, jak się wypromować?

Na swojej drodze pomogłem już wielu osobom w otworzeniu i wypromowaniu własnego gabinetu, czy też  centrum zdrowia,  Praktycznie zawsze się udawało… znam wiele historii sukcesu… Twoja może być kolejna!

 

sukcesu
strony www dla psychoterapeutów

Nie dla wszystkowiedzących… ale dla Tych co się zastanawiają czy warto…

Poznaj od kuchni sekret sukcesu firmy, osiągnięty dzięki narzędziom internetowym

To nie działa… już kiedyś próbowałam… Koleżanka już ma stronę www i nic z tego nie ma… Ciocia miała firmę i zjadły ja koszty… ZUSy itd.

Papier może służyć, w wielu celach, może być na nim napisana historia zbawienia ludzkości (Biblia), a może służyć jako owijka do kanapek (papier śniadaniowy).  To ten sam papier… Tak samo jest z prowadzeniem firmy, jednym może służyć do zracjonalizowania swojego defetyzmu, a innym do życia na swoim i jako źródło utrzymania dla siebie i rodziny.

Możliwości jest wiele, to jak je użyjesz, zależy od Ciebie! Założenie firmy owszem wiąże się z ryzykiem… ale to ryzyko da się zminimalizować do maksimum. A w tym pomoże Ci darmowy kurs mailowy, w którym krok po kroku przeprowadzę Cię przez kolejne elementy układanki.

 

Dla profesjonalistów, którzy chcą osiągnąć niezależność w ciągu najbliższego roku

Na kursie dowiesz się:

 • Jakie elementy strony internetowej, zwiększają jej skuteczność?
 • Jak promować stronę lokalnej i globalnej firmy?
 • Czym jest pozycjonowanie (SEO) i jak je stosować?
 • Jak działają płatne reklamy?
 • Jak zoptymalizować swoją pracę?
 • Jak wykorzystać listy mailingowe/autorespondery?
 • Poznasz narzędzia do tworzenia profesjonalnych grafik (łatwe w użyciu, ale dla laików)?
 • Nauczę się jak napisać tekst na stronę.
 • Dostaniesz narzędzia do strategii twojej promocji w internecie!
 • …i wiele, wiele innych cennych wskazówek!

UWAGA:

Nie musisz obecnie nic umieć, aby wkrótce się tego  na bezpłatnym kursie,  nauczyć!

 

kurs firma

bezpłatny emailowy kurs – online:

Jak rozkręcić firmę i wypromować swoje usługi w internecie?

C

Zgoda marketingowa (obowiązkowa) *


*Zgoda marketingowa: Wyrażam zgodę, aby Tomek Urban z Wonders4you kontaktował się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej z wykorzystaniem informacji, które podałam/em w tym formularzu w celu wysyłania kolejnych lekcji kursu, informowania o nowościach, aktualizacjach i marketingu.
Jak się wypisać: Jeśli chcesz wycofać swoją zgodę po prostu kliknij link rezygnacji z subskrypcji na dole każdej wysyłanej wiadomości e-mail. Kliknij tu, aby zobaczyć naszą prywatność.

Czy miejsce, w którym jesteś, to Twoja wymarzona praca?

Groziło mi bankructwo, gdy słuchałem klientów… ale gdy odkopałem stary sekret marketingu

Wiele lat wspópracowałem z psychoterapeutami i psychologami, tworząc im strony internetowe. Jestem po studiach innowacji przedsiębiorczości (UEK) i bardzo mi się podobało  towarzyszyć nowo powstajacym małym firmom (wiem że one napędzaja gospodarkę i pozytywnie zmieniają jakość życia społecznego). Sprawiało mi radość widząc kolejną otwartą firmę, a przy okazji miałem pracę tworząc dla niej stronę www.  Raz po raz dowiadywałem się jednak od niektórych z nich, że reklama nie jest potrzebna…”.  Może jakieś pozycjonowanie, ale i to było utrudnione, bo do tego potrzebna jest treść na stronie, która też zwykle była ograniczana przez zleceniodawcę. Słuchałem w kółko, by nie tworzyć nigdzie tekstów reklamowych takich usług, niekiedy nawet użycie na stronie psychoterapeuty słowa „oferta” sprawiało problem… bo to „forma wywoływania wpływu”… słyszałem… Z biegiem czasu gdy się tak nasłuchałem, to co tworzyłem było coraz mniej skuteczne… Wiesz gdzie dziś pracują Ci terapeuci, którzy życzyli sobie ograniczyć działania marketingowe?

Wiele z nich wylądowało jako szarzy pracownicy na etacie w centrach  usług pomocowych (takie mini psycho-korpo) lub w innych miejscach, gdzie pracują dla kogoś, narzekając i zarabiając, najwyżej połowę tego, co mieliby na własną rękę. Centra te osiągnęły sukces, przeważnie stosują wszelakie możliwe, nawet najbardziej kontrowersyjne chwyty reklamowe  (SIC!) byle by zdobyć pacjenta… Tak więc, terapeuci Ci nie uciekli od „znienawidzonego marketingu”… stali się jego „biernymi biegaczami”…

A tymczasem…

Tymczasem, marketing i reklama to nic złego, wręcz przeciwnie, jest w niej ogrom piękna! A reklama może być jak najbardziej uczciwa, bez żadnych form manipulacji, bez korzystania z fałszywych rekomendacji opiniami, bez pisania kłamstw w tekstach, bez pisania niespełnialnych obietnic… itd.

 

18+

Lat doświadczenia

Znienawidzony marketing… zbuduj swoją markę osobistą, albo pracuj na etacie na czyjąś…

 

,Jeżeli wszysycy mają podobne usługi na rynku to na czym może polegać marketing takich usług?

Jeżeli mamy dwa takie same jabłka, które z nich wybierzemy? – odpowiedź jest banalna. Lepsze będzie to, które lepiej się nam zaprezentuje. I choćby to miałby być inny odblask światła na jednym z nich, może to być czynnikiem decydującym. Na tym właśnie polega marketing…  na jak najlepszym zaprezentowaniu produktu czy też usługi i dotarciu z tym przekazem do klienta. Jaka w tym forma manipulacji? Co złego w tym, że ktoś chce dobrze, a nawet lepiej zaprezentować swoje usługi, jeśli coś dobrze robi? Czy myślisz, że Twoi zadowoleni pacjenci nie chcieliby by, ich terapeuta czy też lekarz się dobrze prezentował?

Na czym zatem polega zatem sekret marketingu podobnych do siebie usług? Jest on bardzo prosty, polega on na dostarczeniu klientom tego, co lubią. Czyli rzetelnej informacji w jak najprzyjemniejszy, najbardziej komunikatywny sposób, łącznie z wyróżnieniem najpotrzebniejszych informacji, przy czym trzeba zrobić to tak, aby ta informacja była tam, gdzie tego szukają i potrzebują. Wygrywa ten, komu uda się to zrobić najlepiej. Jest to piękna sztuka. W praktyce, w zawodach pomocowych, odbywa się to także przy pomocy budowania marki osobistej – o czym wspomniałem np. tutaj

 

sukcesu

Szkolenie Instant

4 czynniki sukcesu strony internetowej gabinetu psychoterapeutycznego?


Zgoda marketingowa (obowiązkowa) *


*Zgoda marketingowa: Wyrażam zgodę, aby Tomek Urban z Wonders4you kontaktował się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej z wykorzystaniem informacji, które podałam/em w tym formularzu w celu wysyłania kolejnych lekcji kursu, informowania o nowościach, aktualizacjach i marketingu.
Jak się wypisać: Jeśli chcesz wycofać swoją zgodę po prostu kliknij link rezygnacji z subskrypcji na dole każdej wysyłanej wiadomości e-mail. Kliknij tu, aby zobaczyć naszą prywatność.

Klient - Bohater twojej oferty

Kto jest Twoim klientem? Do jakiej grupy należy? Co potrzebuje? Jakie ma problemy? O czym marzy? Co go niepokoi? Czego się boi? Do czego ma ambicje? Nad czym nie ma władzy, czego nie kontroluje, gdzie utracił wolność decyzji?

Zmiana statusu po skorzystaniu z usługi

Co się stanie z osobą, która skorzysta z Twojej usługi z Twojego produktu? Jak zmieni się jej status, co osiągnie? Jakie będzie jej samopoczucie? Jaka zmiana nastąpi na poziomie emocjonalnym? Jaka zmiana nastąpi wobec rzeczy,  które Twój produkt daje?

Atrakcyjność usługi/produktu

Tutaj wlicza się wiele czynników w zależności od produktu. Główne to: reprezentacja graficzna; koszty alternatywne; porównanie rozwiązań; konkretne zastosowanie – wyniki; cechy elitarności; dowód społeczny, badania; atrybuty statusu.

Wzbudzenie zaufania

To jeden z ważniejszych czynników, który ma zmniejszyć poziom „obcości” o którym wielu zapomina.  Wliczyć tu można  wiele czynników. Najprostsze rzeczy, to poprawne działanie strony, umieszczenie pełnych danych firmowych. inne czynniki to np. opinie klientów, konkretne informacje formalne np. dyplom ze szkolenia, zdjęcia itd.

Jak to jest w praktyce?

Co mówią klienci?

img 20121229 00109
{

Zajmuję się zawodowo psychoterapią, dla mnie obecnie dobra promocja w internecie jest podstawową możliwością dotarcia do pacjentów. Dlatego zależy mi aby moje usługi były profesjonalnie prezentowane i dobrze pozycjonowane w internecie właśnie tak jak robi to firma pana Tomka. Obecnie pomimo kryzysu w mojej branży, kiedy wielu moich znajomych narzeka na brak pacjentów Pan Tomek skutecznie pomaga mi dotrzeć do pacjentów szukających pomocy psychologicznej. Dzięki temu ja mogę skupić się całkowicie na dobrym wykonywaniu mojego zawodu jakim jest psychoterapia.

5
Iwona
aga
{

Zanim zaczęłam współpracować z Tomkiem nie miałam żadnej nadziei na pozyskanie klientów. Działo się tak, ponieważ ja i moi znajomi po fachu byliśmy przekonani, że rynek w Krakowie jest tak zapełniony, że nie mamy szans na pracę w zawodzie dzięki której moglibyśmy się utrzymać i “mieć za co jeść”. Obecnie współpracuję z Tomkiem od 4 miesięcy i mam 12 klientów. W moim zawodzie jeden klient miesięcznie przynosi około 600 zł zysku. Przez ostatnie 3 miesiące przybywało mi średnio po 3 klientów miesięcznie do stałej współpracy, nie licząc tych, którzy przyszli jednorazowo, również przynosząc doraźne zyski. Taka sytuacja nadal trwa i klientów z każdym miesiącem przybywa. Niedługo nie będę w stanie ich więcej przyjmować i będę ich “oddawać” kolegom po fachu, bo u mnie nie będzie już miejsc. Powtarzam Tomkowi, że jest moim pracodawcą, mimo, że nie zna się na moim fachu.

5
Agnieszka
zdjecielewo 001x172
{

Nie zdawałam sobie sprawy, jaką siłę ma internet, dopóki nie skorzystałam z usług www.witryna.org Już po kilku dniach, kiedy ukazały się w sieci moje ogłoszenia, zaczęli się do mnie zgłaszać klienci na konsultacje i terapię. Dotąd był z tym naprawdę problem. Dzięki stronie internetowej kontakt ze mną jest bardzo prosty, wszystkie informacje właściwie zawsze dostępne i to daje efekty. Poza rosnącą liczbą klientów cieszy mnie także świetny kontakt z panem Tomkiem. Taka współpraca w dzisiejszych czasach nie jest, niestety, zjawiskiem powszechnym. A tu żaden mój mail z pytaniami nie został bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie, stale dostaję podpowiedzi, co mogę ulepszyć, by trafić ze swoją ofertą do osób potrzebujących pomocy i szukających kontaktu z terapeutą. To ważne i cenne!
Szczerze polecam!

5
Judyta
20121116 64 001
{

Panie Tomaszu ,
dziękuję za dotychczasową współpracę. Rozpoczęłam działalnośc kilka miesięcy temu,a mój gabinet wciąz przyjmuje nowych klientów.
Szczególnie pomocne były Pańskie podpowiedzi w tworzeniu tekstów na moja stronę. Doceniam też Pańską dostępnośc we współpracy drogą mailową i telefoniczną. Gratuluję Panu wszechstronnej wiedzy i wyczucia w budowaniu profesjonalnych wizerunków w internecie.
Jestem wdzięczna za każdy nowym pomysł na moje zaistnienie w sieci.
Przyjemnie jest pracowac nie tylko z fachowcem, ale też z wartościowym człowiekiem.
Pozdrawiam

5
Joanna Szczotka
{

Skorzystałam z usługi stworzenia profesjonalnej strony internetowej wraz z pozycjonowaniem i nie żałuję. Strona wyróżnia się na tle innych stron psychologów i psychoterapeutów, jest funkcjonalna i czytelna. Odkąd jest pozycjonowana, kontaktuje się ze mną o wiele więcej potencjalnych klientów niż wcześniej.
Jestem zadowolona nie tylko z końcowego efektu współpracy ale też jej przebiegu. Mogłam liczyć na przydatne wskazówki dotyczące treści umieszczanych na stronie www oraz tworzenia własnego wizerunku jako profesjonalisty w Internecie. Polecam usługi oferowane przez Pana Tomka Urbana.
Agnieszka

5
Agnieszka

Cennik stron www

Ile kosztuje strona internetowa?

Bonus do każdego zamówienia #1

Publikacja profilu Psychoterapeuty na stronie lustro.org, przez 2 lata. wartosć 1000 zł

Bonus do każdego zamówienia #2

Konsultacje marketingowe – maks 3 godziny – wartości 360 zł (do wykorzystania do 3 lat od zamówienia strony)

Bonus do każdego zamówienia #3

Prace webmasterskie (zmiany na stronie) – wartości 360 zł (do wykorzystania do 1 roku od zamówienia strony)

Bonus do każdego zamówienia #4

Możliwość publikacji artykułów na stronie lustro.org- wartości 900 zł (do 3 sztuk, do wykorzystania w ciągu 5 lat)

Wartość Bonusów do każdego zamówienia to ponad 2000 zł!

Skontaktuj się w sprawie strony internetowej

Kontakt

WONDERS4YOU ⚡ TWORZENIE I PROMOCJA STRON INTERNETOWYCH

ul. Powstańców 42/1

31-422 Kraków

Małopolska – Polska

www: wonders4you.com

501606941 tomek@wonders4you.com

Formularz kontaktowy