Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna

logo anima

PSYCHOTERAPIA WARSZAWA- URSYNÓW

Kontakt: 

Adres Gabinetu:
-
Psychoterapia, psychoterapeuta Warszawa Ursynów - Anima Jana Żabińskiego 3 02-793 Warszawa, Polska

Anima – Certyfikowani Psychoterapeuci

Jesteśmy psychoterapeutami posiadającymi certyfikaty: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, International Psychoanalytical Association.

Alicja Kubiak – psychoterapeuta, superwizor

W 1987 roku ukończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja : psychologia kliniczna człowieka dorosłego). Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Później współpracowałam z Fundacją „Rodzić po ludzku” gdzie prowadziłam psychoterapię i udzielałam pomocy psychologicznej młodym matkom cierpiącym między innymi na depresję poporodową. Obecnie pracuję w Akademickim Ośrodku Psychoterapii należącym do Katedry Psychopatologii i Psychoterapii wydziału psychologii UW oraz prowadzę praktykę prywatną w gabinecie na warszawskim Ursynowie przy ul. Jana Żabińskiego 3 (telefon 692-782-195).

Szkolenie w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej jest wieloletnie i wymagające. Szkolenie teoretyczne obejmuje liczne seminaria z psychopatologii,psychologii rozwojowej, techniki psychoterapeutycznej i etyki. Przyszły psychoterapeuta psychoanalityczny zobowiązany jest też do przejścia własnej psychoterapii lub psychoanalizy i przez wiele lat pracuje pod ścisłą superwizją zanim uzyska certyfikat potwierdzający jego kompetencje do samodzielnej pracy.

Posiadam certyfikat psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikat psychoterapeuty szkoleniowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Bogdan Kubiak – psychoanalityk, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i International Psychoanalytical Association. Posiadam również certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikat psychoterapeuty szkoleniowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Przez wiele lat, od 1984 do 2005 roku pracowałem publicznej służbie zdrowia – w Szpitalu Nowowiejskim, Ośrodku Leczenia Nerwic „Rasztów”, w Klinice Chorób Afektywnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Dla kogo?

Przyjmujemy do psychoterapii osoby doświadczające objawów depresji, zaburzeń lękowych, w tym zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń osobowości, czy doświadczających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z innymi. Prowadzimy psychoterapię lub psychoanalizę osób po 70 roku życia – wiek nie jest przeciwwskazaniem do psychoterapii czy psychoanalizy.

Prowadzimy psychoterapię lub psychoanalizę osób już leczących się farmakologicznie, jeśli zachodzi potrzeba jest możliwość konsultacji i leczenia farmologicznego u współpracującego z nami lekarza psychiatry.