Współpraca

Zapraszam do współpracy psychiatrów, psychoterapeutów i osoby pracujące w pokrewnych zawodach.

Lustro.org i Szczesliwyzakatek.pl to miejsce dla psychoterapeutów pracujących w nurcie psychodynamicznym, systemowym i psychoanalitycznym.

To co możemy państwu zaoferować to promocję gabinetów, gabinetów psychoterapeutycznych polskojęzycznych i innych działających na terenie naszego kraju. Posiadamy długie doświadczenie w branży promocji usług psychologicznych i psychoterapeutycznych (portal lustro.org działa od 2012 roku).

Oferujemy państwu:

  • publikacja artykułów – dla osób chcących podzielić się swoja wiedzą dajemy możliwość bezpłatnego opublikowania artykułów na podstronach naszego portalu. Warunkiem opublikowania artykułu musi być jego unikalność! – nie może on nigdy wcześniej być opublikowany – artykuły należy wysłać na adres: artkulylustro@krei.pl w treści należy dopisać ’Zezwalam na nieodpłatne, nieograniczone w czasie opublikowanie artykułu na stronach portalu lustro.org, oświadczam ze jestem jego autorem i posiadam prawa do jego publikacji, podpis’ (zastrzegamy sobie możliwość wyboru treści którą chcemy opublikować, jeżeli masz wątpliwości czy dana treść bezie nas interesować napisz do nas artkulylustro@krei.pl)
  • wpis i promocję w naszej bazie terapeutów , warunkiem zaakceptowania jest bycie psychiatrą, lub w przypadku psychoterapeutów praca w nurcie psychodynamicznym, psychoanalitycznym lub systemowym (jak i w pokrewnych, podobnych nurtach), oraz praca pod stałą superwizją, aplikacje należy wysyłać na adres bazalustro@krei.pl – napisz nam coś o sobie, o tym jak pracujesz, mile widziane zeskanowane dyplomy. Dbamy o to aby każdy terapeuta w bazie mógł dać zgłaszającym się do niego osobom odpowiednią pomoc, dlatego konieczna jest weryfikacja. Sprawdzamy czy dana osoba jest związana z jakimiś organizacjami branżowymi, czy udziela się w środowisku itd. w niektórych przypadkach w celu weryfikacji możemy zadzwonić zapytać o kilka szczegółów. (opłata przeznaczona na utrzymanie, promocję i rozwój serwisu lustro.org 470 zł/rocznie)
  • stworzenie nowoczesnej strony internetowej w atrakcyjnej cenie 900 zł! (+roczne utrzymanie 240 zł)
  • promocję i pozycjonowanie strony internetowej – cennik zależny od miejscowości, zaczyna się od 150 zł/mc dla osoby z małych miast.
  • wpis i promocję na jednym z naszych serwisów internetowych:
  • Dla instytucji istnieje także możliwość wykupienia banera/reklamy na stronie w wyznaczonym miejscu.

Kontakt:
lustrostr@krei.pl
tel.: 513 814 308

Dane do rozliczeń – link