Hanna Kosiarska-Róg

Hanna Kosiarska-Róg -  Psychoterapia Kraków, Skawina

Hanna Kosiarska-Róg – Psychoterapia Kraków, Skawina


Ukończyłam pedagogikę na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UJ, podyplomowe studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej na WSP w Krakowie ,dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie przygotowuję się do zdobycia certyfikatu psychoterapeuty. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie bardzo ważne,szczególnie gdy może być leczące.Dlatego wybrałam zawód psychoterapeuty.

Antoni Kępiński mówił,że ” w człowieku istnieje wiele pól nie odkrytych i przynajmniej ich częściowe oświetlenie światłem świadomości polepszyłoby warunki rozwoju człowieka”. Wybrałam nurt psychoterapii psychodynamicznej, w której jednym z głównych założeń jest to, że człowiek, oprócz świadomości, posiada również nieświadomość. Zgodnie z założeniami tego sposobu myślenia o psychice i psychoterapii, to w nieświadomości ukryte są przyczyny objawów z jakimi zgłasza się pacjent do psychoterapeuty.

Zapraszam na spotkanie. W zaciszu gabinetu, porozmawiamy o Twoich problemach.

Pomogę Ci zrozumieć Twój wewnętrzny świat uczuć, myśli, skojarzeń, wspomnień, zachowań i znaleźć wpływ tego świata na Twoje obecne problemy, a w konsekwencji uzyskać zmianę w postrzeganiu siebie i innych.

Możesz przyjść z każdym tematem. Wiem, że są sprawy ,o których nie chcesz lub nie możesz rozmawiać nawet z najbliższymi, albo szczególnie z najbliższymi. Proponuję Ci spotkanie w klimacie otwartości, zaufania, życzliwości, dyskrecji, poszanowania, intymności. Jeśli zechcesz milczeć będę Ci towarzyszyć. Cisza w kontakcie z drugim człowiekiem jest prawie zawsze ciszą twórczą, w której coś się dzieje, czasem więcej niż w trakcie działania, tj. mówienia.

Swoją pracę poddaję superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Kontakt:

Hanna Kosiarska-Róg
tel. +48 506-730-007
email. hanna.kosiarska@gmail.com
www: Gabinet psychoterapeutyczny w Krakowie