Karolina Topór

Karolina Topór - psycholog Katowice

Karolina Topór – Psycholog w Katowicach

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym dla pacjentów cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości m.in.

  • depresyjne,
  •  lękowe,
  • nerwicowe,
  •  zaburzenia osobowości,
  • dla osób w kryzysie życiowym czy z problemami w relacjach.

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Śląskim Ukończyłam również Filologię angielską.
Obecnie pracuję w Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych w Centrum Psychiatrii w Katowicach (www.centrumpsychiatrii.eu), gdzie prowadzę psychoterapię. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy z pacjentami z zaburzeniami nerwicowymi i osobowości w ramach Psychiatrycznych Oddziałów Dziennych oraz w Centrum Psychiatrii w Katowicach. Staż odbywałam w Centrum Pediatrii w Sosnowcu (Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego).

W pracy terapeutycznej wykorzystuję nurt psychodynamiczny, ponieważ ze względu na szeroki zakres zastosowania, umożliwia indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemu. Ponadto dzięki solidnym podstawom teoretycznym oraz wieloletniej praktyce psychoterapeutycznej i klinicznej, pozwala na dokładną diagnozę i tym samym leczenie. Psychoterapia psychodynamiczna nie leczy jedynie objawów, czyli tego, co powierzchowne, ale dociera do źródła problemów. Poprzez uświadomienie sobie procesów nieświadomych i związanych z nimi emocjami, a co za tym idzie dokonanie zmiany w swoim życiu, umożliwia osiągnięcie długotrwałych efektów.

Prywatna praktykę- Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej- prowadzę w Katowicach przy ul. Francuskiej 6a

Oferuję również psychoterapię w języku angielskim dla obcokrajowców.

Kontakt:
tel. 500 416 249
email: carolyntee@gmail.com
www: Psycholog Katowice. Psychologist in Katowice