mgr Wiktoria Metys

mgr Wiktoria Metys

mgr Wiktoria Metys

Jestem psychologiem,socjoterapeutą oraz psychoterapeutą. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz konsultacje dla par.

Jestem założycielem oraz koordynatorem Centrum Psychoterapii Przestrzeń-Rozwoju.
Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Dyplom psychoterapeuty uzyskałam po ukończeniu 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Współpracuję z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – Ośrodkiem szkoleniowym rekomendowanym przez PTP. Współuczestniczę w organizacji i prowadzeniu Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziałach Akademii Medycznej w Gdańsku, jak również w Niepublicznych Ośrodkach Medycznych oraz Psychologicznych.
Koordynuję projekty szkoleniowe z zakresu rozwoju osobistego oraz współpracuje z zespołem profesjonalnych psychologów, psychoterapeutów oraz trenerów z terenu Trójmiasta jak i całego kraju.

Pracę poddaje systematycznej superwizji. Pracuję zgodnie z zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem.

Kontakt:
Wiktoria Metys,
Gabinet Psychoterapii – Gdynia
tel.: 663-534-604
e-mail: w.metys@przestrzen-rozwoju.pl
wiktoriametys.pl, Centrum Psychoterapii – Gdynia