Hanna Wójtowicz

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutką., ukończyłam studia magisterskie na wydziale psychologii w WSF i Z jak i 4-letnią szkołę psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych. Ciągle jednak staram się doskonalić swoje kwalifikacje, aby móc jak najlepiej pomagać pacjentom. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w zakresie psychoterapii  psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Swoją potrzebę pomagania ludziom w problemach psychologicznych realizowałam pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Obecnie pracuję w Ośrodku Terapii Osób Niepełnosprawnych, w Specjalistycznej Poradni Psychologicznej „Centrum”, w stowarzyszeniu dla Rodzin oraz w Gabinecie Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii „Imago” w Warszawie.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym z osobami indywidualnymi oraz w systemowym z parami, małżeństwami i rodzinami.

Jeśli masz trudności z nadmiarem trudnych emocji (złości, lęku, agresji), brak pewności siebie, masz wrażenie, że jesteś nie rozumiany przez bliskie Ci osoby lub problemy z własną tożsamością, to warto skorzystać z rozmowy  z psychologiem – psychoterapeutą. Jest ona całkowicie anonimowa. Możesz liczyć na wnikliwe wysłuchanie Twoich problemów i zrozumienie. Czasami wystarczy kilka spotkań, aby rozwiązać dręczące Cię problemy.

Zapraszam osoby, które mają następujące problemy:

  • depresję (stan obniżonego nastroju, w którym osoby negatywnie postrzegają siebie,           teraźniejszość i przyszłość )
  • zaburzenia jedzenia ( bulimia, anoreksja są wyniszczającymi organizm chorobami, które mają podłoże emocjonalne)
  • problemy emocjonalne (nadmiar trudnych emocji, stres bywa często przyczyną chorób psychosomatycznych)
  • problemy tożsamościowe ( w okresie dojrzewania młodzież napotyka wiele trudności natury psychologicznej, także dotyczące problemów tożsamościowych)
  • sytuacje kryzysowe ( czasami przechodzimy przez trudne sytuacje życiowe: śmierć bliskiej osoby, mobbing, choroby w rodzinie, rozstanie z bliską osobą – wówczas nie powinno się być samemu)
  • trudności w relacjach, konflikty w rodzinie
  • problemy wychowawcze z dziećmi

Kontakt:

mail: h.wojtowicz@lustro.org

tel: 506-980-100

www: Gabinet psychoterapii rodzinnej i psychodynamicznej w Warszawie