Magdalena Kubica

Magdalena Kubica – Psycholog, psychoterapeuta
Gabinet psychologiczny w Krakowie

mgr Magdalena Kubica

Wykształcenie i doświadczenie:
Jestem absolwentką Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego i psychoterapeutką.

Czteroletnie, podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne ukończyłam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym , akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne uzyskując Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego.

Ukończyłam liczne szkolenia i kursy udoskonalające z zakresu Psychoterapii i Poradnictwa m. in. zorganizowany przy współpracy katedry Psychoterpii Uniwersytetu Jagiellońskiego- Collegium Medicum kurs Psychoterapia Praktyczna, Diagnoza Kliniczna z wykorzystaniem MMP, dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym,

Na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach i sympozjach.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w całodobowym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym dla Młodzieży.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Obecnie prowadzę prywatną praktykę – gabinet psychologiczny w Krakowie. W swojej pracy przestrzegam kodeksu etyki zawodowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Obszar pracy oraz wykorzystywane metody:
Metody mojej pracy : terapia indywidualnaw nurcie psychodynamicznym, konsultacja diagnostyczno – terapeutyczna, poradnictwo psychologiczne, pomoc w kryzysie.

Leczę nerwice, depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych w problemach osobistych kiedy potrzebna jest pomoc psychologiczna i wsparcie. Pracuję z dorosłymi i nastolatkami, mam doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej.

Kontakt:
tel. 695-060-977
email. gabinetpsychologa.krakow@gmail.com
www: Gabinet psychologiczny w Krakowie