Ewelina Urbanek-Traciak

Ewelina Urbanek-Traciak

Ewelina Urbanek-Traciak


 

„Stań się tym, kim jesteś.”

Victor E. Frankl

Psychoterapia to droga w poszukiwaniu samego siebie, swojej autentyczności. Jest procesem, w którym można odnaleźć swoje zasoby, gdyż często w cierpieniu psychicznym zapomniane staje się to, co jest siłą i nadzieją na zmianę.

 

Na spotkanie psychoterapeutyczne zapraszam osoby cierpiące na poczucie braku sensu życia. Być może wynika ono z zaistniałych sytuacji życiowych, ale zdarza się tak, że nie znajdujemy wyraźnych przyczyn a nie możemy sobie poradzić z rzeczywistością. Wtedy trzeba sięgnąć do przeszłości, aby móc zrozumieć przyczyny i zmienić jakość życia. Gabinet psychoterapeuty jest takim miejscem, gdzie w bezpiecznych warunkach, w pełnej dyskrecji można przyglądać się swoim problemom. Na psychoterapię zapraszam też osoby cierpiące fizycznie, gdyż często ból jest związany z tym, że cierpi psychika. Wtedy oprócz pomocy lekarzy potrzebna jest pomoc psychologiczna.

Swoje spotkanie z psychoterapią rozpoczęłam juz w czasie studiów pedagogicznych kiedy to miałam możliwość kształcenia się w zakresie terapii rodzin. Dało mi to umiejętność całościowego patrzenia na człowieka oraz warsztat pracy potrzebny w spotkaniach z rodzinami. Ponieważ widziałam sens w podejmowanej przeze mnie pracy zdecydowałam się na kontynuowanie szkolenia z zakresu psychoterapii, które odbywam w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywam od kilku lat w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i terapię rodzin. Pracuję również w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie udzielam porad refundowanych przez NFZ i prowadzę prywatną praktykę. W ramach przygotowań do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego odbyłam staż na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Zapraszam, jeśli:

  • potrzebujesz wsparcia psychoterapeutycznego po wcześniejszym leczeniu specjalistycznym;
  • doświadczasz kryzysu życiowego;
  • dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości, których podłoże jest psychosomatyczne;
  • chcesz lepiej poznać siebie i świadomie kierować swoim życiem;
  • masz trudności w relacjach z innymi;
  • brak Ci motywacji, zadowolenia z życia;
  • nie radzisz sobie z emocjami, masz wahania nastroju.

Jako psychoterapeuta prowadzę terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Psychoterapię prowadzę zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.

 

Kontakt:
tel: 510 061 920
e-mail: ewelinaurbanek@op.pl
www: Psychoterapia Kraków