Karol Sobolewski

Karol Sobolewski

Karol Sobolewski

Zajmuję się psychoterapią indywidualną realizowaną w nurcie psychodynamicznym, oraz terapią rodzinną w paradygmacie systemowym i narracyjnym.W swojej pracy zawodowej specjalizuję się w:

  • terapii młodzieży realizowanej zarówno w postaci indywidualnej jak i rodzinnej,
  • terapii małżeńskiej,
  • psychoterapii indywidualnej dorosłych.

Swoją wiedzę teoretyczną zdobyłem na studiach pedagogicznych (ChAT), specjalność praca socjalna, psychologicznych (UMCS), specjalność psychologia rodzinny. Kompetencje specjalistyczne z zakresu psychoterapii zdobywałem na studiach podyplomowych: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne- Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego (2 lata), Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. Marii Orwid- Systemowe Rozumienie Rodzinny (2,5 roku), oraz licznych kursach z zakresu psychoterapii i mediacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice Psychiatrii w Lublinie, Akademickim Centrum Wsparcia UMCS, Poradnia Młodzieżowo Rodzinna „Alwernia”, Ośrodku Terapii Psychodynamicznej. Staż do certyfikatu psychoterapeuty odbyłem w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Aktualnie przyjmuję w prywatny gabinecie w Warszawie na ul. Chmielnej 28A/2
Swoją pracę poddaję stałej superwizji doświadczonych psychoterapeutów i superwizorów.

www: psychoterapia w Warszawie
tel. 506-160-252