Urabanek-Traciak Ewelina

„Stań się tym, kim jesteś.”
Victor E. Frankl

Psychoterapia to droga w poszukiwaniu samego siebie, swojej autentyczności. Jest procesem, w którym można odnaleźć swoje zasoby, gdyż często w cierpieniu psychicznym zapomniane staje się to, co jest siłą i nadzieją na zmianę.
Na spotkanie psychoterapeutyczne zapraszam osoby cierpiące na poczucie braku sensu życia. Być może wynika ono z zaistniałych sytuacji życiowych, ale zdarza się tak, że nie znajdujemy wyraźnych przyczyn a nie możemy sobie poradzić z rzeczywistością. Wtedy trzeba sięgnąć do przeszłości, aby móc zrozumieć przyczyny
i zmienić jakość życia. Gabinet psychoterapeuty jest takim miejscem, gdzie
w bezpiecznych warunkach, w pełnej dyskrecji można przyglądać się swoim problemom. Na psychoterapię zapraszam też osoby cierpiące fizycznie, gdyż często ból jest związany z tym, że cierpi psychika. Wtedy oprócz pomocy lekarzy potrzebna jest pomoc psychologiczna.
Swoje spotkanie z psychoterapią rozpoczęłam juz w czasie studiów pedagogicznych kiedy to miałam możliwość kształcenia się w zakresie terapii rodzin. Dało mi to umiejętność całościowego patrzenia na człowieka oraz warsztat pracy potrzebny w spotkaniach z rodzinami. Ponieważ widziałam sens w podejmowanej przeze mnie pracy zdecydowałam się na kontynuowanie szkolenia z zakresu psychoterapii, które odbywam w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywam od kilku lat w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i terapię rodzin. Pracuję również w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie udzielam porad refundowanych przez NFZ i prowadzę prywatną praktykę. W ramach przygotowań do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego odbyłam staż na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Zapraszam, jeśli:
potrzebujesz wsparcia psychoterapeutycznego po wcześniejszym leczeniu specjalistycznym;
doświadczasz kryzysu życiowego;
dręczą Cię różnego rodzaju dolegliwości, których podłoże jest psychosomatyczne;
chcesz lepiej poznać siebie i świadomie kierować swoim życiem;
masz trudności w relacjach z innymi;
brak Ci motywacji, zadowolenia z życia;
nie radzisz sobie z emocjami, masz wahania nastroju.

Jako psychoterapeuta prowadzę terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Psychoterapię prowadzę zgodnie
z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.